Wp Resimlere Seo

8 Haz 2017. WordPress klasörlerimiz içerisinde yer alan wp-includes => Functions.php dosyamızı açıyoruz ve içerisine bir takım kodlar ekliyoruz. Peki bu kodlar ne yapıyor ? Aşağıda gördüğünüz gibi resimlerin başlıklarını otomatik olarak alıyor ve img tagına alt etiketini ekleyip bu başlığı içine gömüyor. Böylece seo.

18 Eyl 2015. WordPress için tavsiye ettiğimiz seo olarak popüler eklentileri kullanmanızdır. WordPress siteleriniz için aşağıdaki eklentiler ile ziyaretçilerinizi arttı.

Yun Seo Pronounciation Apparently “Jekyll” from Dr. Jekyll and Mr. Hyde is supposed to be pronounced jee-kill, not jeck-ill, using Stevenson's original pronunciation. Yu the Great; Qi; Tai Kang; Zhong Kang; Xiang; Shao Kang; Zhu; Huai; Mang; Xie; Jiang; Jiong (I never knew there were words of this pinyin (and yes, that is pinyin)); Yin Jia ( given.

25 Ağu 2011. Sağolsun bazı geliştiriciler bu sıkıntıları anlayıp Wp kullanıcıları için tıklandığında resmin aynı pencerede açılmasını sağlayan Colorbox uygulamalarını WordPress' e uyarladılar. Sizin yapmanız gereken aşağıdaki. herhangi bir ayar yok. Artık sitenizdeki resimlere tıklandığında aynı sayfa içinde büyüyecektir.

img alt="”açıklama”" src="”http://www.xxxi.com/wp-content/uploads/2010/07/resim -adi.jpg”" style="height:”125″/; width:”125″". yerine. img alt="”Açıklama”" src="”/ tema/images/resim.jpg”" style="height:”125″/; width:”125″". Yani ana klasöre yakın bir dosya açarak resimleri buraya yükleriz ve site ismi çağırmadan en kısa.

Pay Per Click Bookings (PR Web Via Acquire Media NewsEdge) (PRWEB) February 13, 2012 The independent authority on Search vendors, topseos.com, has named JumpFly the best pay per click management company in the online marketing industry for. Book a cruise or find travel tips, travel discounts and travel adventures with American Express Travel. Sleeves From Serp Even experienced web

Nov 6, 2017. http://hammarturg.com/wp-content/uploads/Muzede-Benzeyenler-hammarturg. png. http://hammarturg.com/wp-content/uploads/Yandex-slider-photo-1.png. http ://hammarturg.com/wp-content/uploads/muhacirkadi-uzunkopru-tarla-satilik-2a. png.

Search Engine Optimization Work From Home Seo North Shore Massachusetts Moore has tried to shore up his base by crisscrossing rural areas he hopes. Beverly, MA is located on the beautiful North Shore of Massachusetts, just North of Salem. Beverly is a thriving city which has a bustling downtown industry with a good balance between large corporations and small mom &

27 Oca 2015. Eğer bir blog yazarıysanız blog yazılarında SEO için temel yapılacaklar listesi hazırlayıp bunu yazacağınız yazılar için uygulayabilirsiniz. Google bir web sitesini değerlendirirken resimlere verdiğiniz isimleri de dikkate almaktadır. Mesela İzmir'de yaptığınız bir Efes Antik Gezisi yazısında koyacağınız.

9 Haz 2016. Yazılarınızın arasına eklediğiniz resimler okunmuyor olabilir. Bunun için resmi büyütmek gerekir. Easy FancyBox eklentisiyle resme tıklayınca büyümesini sağlayabiliriz. Eklentiyi kurup aktifleştirelim. Sonra yazıları paylaşırken resme “ Ortam Dosyası” bağlantısı vermemiz gerekiyor. Yazı paylaşırken.